570-807-002
ckziu@policki.pl
Kursy rynkowe
13/04/2022

Oferta Kursów Kwalifikacji Rynkowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Policach daje możliwość poszerzenia kwalifikacji i uzyskania nowych zawodowych możliwości dla osób dorosłych.

 

Kwalifikacje rynkowe są tym, czego uczymy się poza szkołą i uczelnią. To kursy i szkolenia oferowane przez firmy szkoleniowe, pracodawców lub stowarzyszenia oraz wiedza i umiejętności zdobywane samodzielnie lub w praktyce zawodowej. Wszystkie kwalifikacje rynkowe są kwalifikacjami cząstkowymi, których nadawanie odbywa się na zasadzie swobody działalności gospodarczej, w odróżnieniu od kwalifikacji pełnych, uzyskiwanych w systemie oświaty oraz szkolnictwa wyższego i nauki. Możliwość uzyskania takich kwalifikacji pozwala na poszerzenie kompetencji zawodowych, lub uzyskanie nowych, które mogą być atutem w uzyskaniu awansu lub pozyskaniu nowej pracy.

Jest to propozycja wynikająca z zapotrzebowania tutejszego rynku pracy. CKZiU realizuje kursy wspólnie z Powiatem Polickim w ramach Projektu pod nazwą: „Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Powiecie Polickim receptą na dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb regionalnego rynku pracy.”

Aktualnosc1
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support